Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

За цей рік проект TISC в Україні досяг вражаючого прогресу! - Міхал Швантнер, Директор Департаменту ВОІВ

Делегація України в рамках роботи на Генеральній Асамблеї провела зустріч з Директором Департаменту ВОІВ з питань співробітництва з країнами з перехідною економікою та розвиненими країнами Міхалєм Швантнером, начальником відділу країн Кавказу, Центральної Азії та Східної Європи Іллею Грібковим та керівником програм відділу країн Кавказу, Центральної Азії та Східної Європи Департаменту з питань співробітництва з країнами з перехідною економікою та розвиненими країнами, ВОІВ.

Керівництво ВОІВ позитивно оцінює пророблену роботу щодо розробки проекту Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні, що є важливим фактором для розбудови ефективної національної системи правової охорони інтелектуальної власності. Також відзначили, що Україна приділяє велику увагу питанням промоції ІВ шляхом проведення спільних з ВОІВ міжнародних та національних заходів.

Особливу увагу було приділено спільним проектам, а саме створення та розвиток мережі Центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) по Україні та створення в Україні Національного навчального центру інтелектуальної власності, реалізацією якого займається Національний офіс інтелектуальної власності.

«За цей рік проект TISC в Україні досяг вражаючого прогресу!» - зазначив Міхал Швантнер.

Під час зустрічі обговорювались спільні плани на наступний рік та шляхи розвитку співробітництва у сфері інтелектуальної власності, зокрема щодо імплементації спільних проектів, а також проведення в Україні конференцій, семінарів, засідань за круглим столом.