Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

НОІВ та НАМУ: партнерство у напрямку медіації

Меморандум про співробітництво між Національним офісом інтелектуальної власності та Національною асоціацією медіаторів України підписали сьогодні директор НОІВ Богдан Моркляник  і президент НАМУ Діана Проценко.

«Укладання меморандуму між НАМУ та НОІВ - важлива подія, яка підтверджує рух на зустріч одне одному професійної спільноти та важливої галузевої державної організації у сфері інтелектуальної власності, оскільки сфера має колосальний потенціал для використання медіації в Україні, що підтверджено світовою практикою, а також вже наявними в Україні кейсами (справами), коли завдяки новим підходам досягаються справді взаємовигідні рішення, яких ніяким судовим рішенням би не було можливості досягти» - зазначила Діана Проценко.

Метою цього меморандуму є створення основи для співпраці в розрізі створення сприятливих умов розвитку медіації та культури застосування альтернативних способів вирішення (АВС) спорів в Україні.

«Ознайомитись з медіацією в сфері інтелектуальної власності, більше дізнатись про сутність медіації та її відмінність від інших методів вирішення спорів (конфліктів), яка процедура, як обрати медіатора - це до НОІВ, - прокоментував Вадим Лавренюк, начальник відділу медіації та посередництва у розв’язанні спорів в сфері ІВ управління міжнародних програм НОІВ, - Ми відкриті до співпраці для спільного розвитку культури АВС в сфері ІВ. Підписання сьогоднішнього меморандуму з НАМУ буде важливим додатковим посиленням».

Danylo TsvokElena Muzychenko Національний офіс інтелектуальної власності Національна асоціація медіаторів України #NIPO #НОІВ #інтелектуальнавласність #intellectualproperty #ip #workwithNIPO #ІВ #медіація