Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

НОІВ на пленарному засіданні Координаційного комітету ВОІВ

Директор НОІВ Богдан Моркляник, заступник директора Данило Цьвок, керівник управління технологій, інновацій та маркетингу інтелектуальної власності Касим Величко у складі офіційної делегації Уряду України приймають участь в офіційних заходах та серії пленарних засідань Асамблей ВОІВ 2019.

Сьогодні відбувається пленарне засідання складу Координаційного комітету ВОІВ та виконавчих комітетів Паризького Союзу та Бернського Союзу, членами яких є Україна.

Основне завдання НОІВ, як члена делегації, забезпечувати представленість та інтереси України у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності під час обговорення та розроблення політики і стратегії діяльності сфери впродовж Асамблей ВОІВ 2019 для подальшої імплементації результатів для ефективної охорони прав інтелектуальної власності на території України та на міжнародному рівні.

Інтренет-трансляція Асамблей ВОІВ 2019 наживо: https://www.wipo.int/webcasting/en/assemblies/2019/

Нагадаємо, що 59-та серія засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності триватиме з 30 вересня по 9 жовтня у штаб-квартирі ВОІВ у Женеві, Швейцарія.

Valeriy ZhaldakBogdan PaduchakБогдан МоркляникDanylo TsvokKasim VelychkoЮрій БаланюкIryna Matsiuk Darmogray World Intellectual Property Organization Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Національний офіс інтелектуальної власності #wipo_assemblies_2019 #МЕРТ #NIPO #IP #ВОІВ #WIPO #НОІВ #TISC #інтелектуальнавласність #intellectualproperty #ІВ #Ukraine #Україна #WIPOAssemblies #WIPOAssemblies2019 Читайте також на телеграм-каналі: http://t.me/nipo_ua