Перейти до основного вмісту
ads

Новини

Повернутися до списку новин

Глобальний інноваційний індекс 2019 – До здорового способу життя: майбутнє медичних інновацій.

Цьогорічна доповідь буде презентована 24 липня 2019 року в Нью-Делі, Індія.

«Глобальний інноваційний індекс» - це джерело докладної інформації про інноваційну діяльність 129 країн і територій світу. Вісімдесят показників, за якими проводиться аналіз, дозволяють скласти загальне уявлення про інноваційну діяльність, в тому числі з точки зору політичної ситуації, розвитку освіти, інфраструктури і бізнесу.

Тема «До здорового способу життя: майбутнє медичних інновацій».

У доповіді ГІІ 2019 року міститься аналіз ландшафту медичних інновацій наступного десятиліття і зроблена спроба зрозуміти, як медичні інновації технологічного і нетехнологічного характеру змінять систему надання медичних послуг в усьому світі.

У цій публікації також розглядається роль і динаміка медичних інновацій, що визначають майбутнє охорони здоров'я, і їх потенційний вплив на економічний розвиток.

У різних розділах цієї доповіді проводиться більш детальна інформація по темі 2019 року з точки зору наукових і ділових кіл, а також окремих країн у викладі провідних експертів і представників директивних органів.

Чекаємо виходу публікації, щоб ознайомитись з цьогорічною оцінкою стану інноваційного розвитку в Україні та мати змогу порівняти її з іншими країнами, а також з аналогічними показниками попереднього року!

#GII2019  #WIPO #NIPO #НОІВ #МЕРТ #інтелектуальнавласність #intellectualproperty #ip