Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

День України вперше на Генеральних Асамблеях ВОІВ

Сьогодні Україна вперше буде представлена в рамках 59-ї серії засідань Асамблей держав-членів ВОІВ.

Культурний захід, організований спільно Україною та ВОІВ, при підтримці Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Національного офісу інтелектуальної власності.

В рамках культурного заходу українська делегація представить національну виставку-експозицію «Innovative Ukraine: From Soul to Brain», концепцією якої передбачено висвітлення історії та традицій України, а також демонстрація сучасних інноваційних досягнень ТОП-стартапів України та діючих моделей у сфері інформаційних та високих технологій у режимі «hands on». Виставці відведене одне з центральних приміщень у залі експозицій і вона буде демонструватися впродовж всього терміну проведення серії Асамблей.

В рамках Асамблей щороку країни мають можливість представити не лише свої інноваційні досягнення, а й культурну спадщину. На виставці також представлена сучасна інтерпретація українського національного одягу від дизайн-студії Оксани Полонець.

Під час концертної програми для гостей України виступить НАОНІ – Національний академічний оркестр народних інструментів України.

Для нас це унікальна можливість продемонструвати 191-й державі-члену ВОІВ результати співпраці України зі світовим співтовариством у сфері інтелектуальної власності, технологій та інновацій.