Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

День України на Генеральних Асамблеях ВОІВ у Женеві відвідало понад 600 гостей з 191 країни

У Женеві 3 жовтня вперше відбувся день України в рамках 59-ї серії засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Офіційні заходи з представлення України розпочалися з привітань Генерального директора ВОІВ Френсіса Гаррі та Заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства – Торгового представника України Тараса Качки, який очолює офіційну делегацію Українського Уряду на Генеральних Асамблеях ВОІВ.

«Цей виступ показав нам дуже сильну культурну традицію України, але не забуваймо, що головна мета цього дня – дати нам відчути також і дуже сильні традиції України в науці, технологіях та інноваціях, як ми всі знаємо за цим стоїть довга історія. Виставка «Інноваційна Україна» сьогодні показує нам численні приклади найсучасніших технологій які були розроблені в Україні», - зазначив у своїй промові Френсіс Гаррі.

Тарас Качка у виступі наголосив: «Сьогодні це честь для мене презентувати вам новий бренд – «Innovative Ukraine», який показує привабливість України для бізнесу та інвестицій, це поєднання міцних традицій інноваційності, чіткого бачення сьогодення і відкритості до майбутнього. Ми представляємо країну, яка має довгу історію створення інновацій на всіх етапах свого існування».

На українській експозиції представлені продукти компаній: Pix Backpack, Cardiomo, Delfast Bikes, LimpidArmor, SolarGaps, CamTouch.

В рамках культурного заходу українська делегація представила національну виставку-експозицію «Innovative Ukraine: From Soul to Brain», концепцією якої передбачено висвітлення історії та традицій України, а також демонстрація сучасних інноваційних досягнень ТОП-стартапів України та діючих моделей у сфері інформаційних та високих технологій у режимі «hands on». Культурним елементом експозиції був модельний ряд одягу від дизайн-студії Оксани Полонець, яка представляла сучасну інтерпретацію українського національного одягу. Під час концертної програми для гостей України виступив Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ).

Виставці відведене одне з центральних приміщень у залі експозицій і вона буде демонструватися впродовж всього терміну проведення серії Асамблей з 30 вересня по 09 жовтня 2019 року.

Директор Національного офісу інтелектуальної власності Богдан Моркляник підсумував результати дня: «Ми досягли поставленої мети - представили Україну як технологічну та інноваційну країну і сформували максимально позитивне сприйняття. Наша ідея – поєднання традицій і інновацій виявилась затребованною, виставка інноваційних продуктів викликала неабиякий інтерес і ми отримали численні позитивні відгуки. Окрім виставкової і розважальної частини були проведенні численні і вкрай продуктивні зустрічі з старими і новими партнерами, керівництвом організації - за результатами цих обговорень були сформовані нові напрями співпраці і ми переконанні, що в нових проектах ми досягнемо ще більшого успіху».

Промо-ролик «Innovative Ukraine: From Soul to Brain» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=O3Mxbdllq8E .

Taras Kachka Valeriy ZhaldakBogdan PaduchakOksana YarmolenkoIryna Matsiuk DarmograyБогдан МоркляникЮрій БаланюкDanylo TsvokKasim Velychko НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України Дизайн-студія Оксани ПолонецьOksana Polonets, Pix BackpackCamTouchDelfast BikesCardiomoLimpid ArmorSirocco EnergySolarGaps - Solar Panel Window Blinds World Intellectual Property Organization Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Національний офіс інтелектуальної власності #wipo_assemblies_2019 #МЕРТ #NIPO #IP #ВОІВ #WIPO #НОІВ #TISC #інтелектуальнавласність #intellectualproperty #ІВ