Перейти до основного вмісту
іва

Новини

Повернутися до списку новин

30 тем за 14 днів, 8 лекторів і 30 учасників – завершено Літню школу з інтелектуальної власності!

Завершилось двотижневе навчання за програмою Всесвітньої організації інтелектуальної власності і ми вітаємо студентів з успішним проходженням Школи.

Практика правової охорони для об’єктів авторського права та суміжних прав, права промислової власності, також питання розпорядження правами інтелектуальної власності, захисту прав інтелектуальної власності, передачі технологій та ліцензуванню, управління активами інтелектуальної власності у бізнесі – усе це та більше було вивчено за цей період!

Два тижні інтенсивного навчання, 8 лекторів, більше 30 охоплених тем, робота в групах та участь у дискусіях, а ще складання фінального тесту. Ви дійсно викладались на повну і заслужили отриманні сертифікати про успішне проходження навчання міжнародного зразка.  Студенти Літньої школи слухали лекції від високопрофесійних представників з ВОІВ, регіональних експертів та фахівців, які є відомими в Україні судовими експертами, патентними повіреними, юристами, адвокатами, власниками юридичних практик.

Нашими спікерами були: • Сюзан Ісіко Стрба, Швейцарія; • Енріко Бонадіо, Англія; • Ілля Новосельцев, Україна; • Катерина Олійник, Україна; • Юлія Кольченко, Україна; • Олексій Столяренко, Україна; • Юлія Прохода, Україна; • Марія Коваль, Україна.

Дякуємо лекторам Літньої школи за надзвичайно інформативні та корисні знання, а також за те, що поділились своїм практичним досвідом. Впевненні, що набутий нашими студентами досвід та отримані під час навчання знання стануть потужним двигуном вашої професійної діяльності.

До зустрічі наступного року!

?Організатори:  World Intellectual Property Organization Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Національний офіс інтелектуальної власності Новости Одесского университета

Деталі: http://niposummerschool.info/ #WIPO #NIPO #МЕРТ #IP #ВОІВ #НОІВ#інтелектуальнавласність#intellectualproperty #ІВ #WIPOsummerschool